Programma
Uitgegeven op 29-10-2012 om 00:10  |  link  |  bewaar  |  print

Basketbal Break Out ‘88
Zaterdag 3 november – Sporthal Wieringen:
U12 16:00 uur Break Out - Den Helder
U14 17:30 uur Break Out – JBC
U18 17:30 uur Break Out - BV Lisse
Heren 19:00 uur Break Out 1 - SVU Basketbal
20:30 uur Break Out 2 - BV Early Bird
Zaaldienst: E. Krikke/ M. Poortman - Kantinedienst om 20:30 uur: K. Booy

Zondag 4 november:
U10 11:00 uur – 17:00 uur Benjamintoernooi Sportlaan Den Helder


Voetbal Succes
Donderdag 1 november:
Aanvang Wedstrijd Scheidsrechter
19:00 u Succes E5 - Callantsoog E1 Tim Cornelissen

Zaterdag 3 november:
Aanvang Wedstrijd Scheidsrechter
9:30 u Succes F1 - JVC F2 Wim Smit
9:30 u Succes F5 - Winkel F1 Luca Albanese
11:30 u Succes E2 - Koedijk E2 Kees Posthumus
11:30 u Succes E4 - Schagen E4 Tom Sijm
11:30 u Succes E5 - SRC E4 Olivier Ham
13:30 u Succes D1 - JVC D2 Peter Singelenberg
13:30 u Succes D3 - Flevo D2 Corneel Koorn
13:30 u Succes C2 - Sint Boys C1 Maarten de Kort
Aanvang Wedstrijd Vertrek
11:15 u VIOS-W E3 - Succes E3 10:00 u
14:30 u ZAP C2 - Succes C1 13:30 u
12:00 u ZAP F2 - Succes F2 11:00 u
11:00 u Duinrand S C2 - Succes C3 9:45 u
9:00 u Hollandia T D2 - Succes D2 7:45 u
10:00 u Kreileroord E2G - Succes E6 9:00 u
9:00 u Oudesluis F1 - Succes F4 8:00 u
10:15 u Schagen F3 - Succes F3 9:00 u
10:15 u SRC E1 - Succes E1 9:00 u
Terreindienst: Aart Doesburg & Antoon Vrolijk

Zondag 4 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Egmondia 1 - Succes 1
12:30 u Victoria O 3 - Succes 2
14:00 u Succes 3 - De Flamingo’s 64 2 J. Klaaren
11:00 u Succes 4 - ZAP 5 P. Singelenberg
11:30 u Schagen A1 - Succes A1 10:15 u rijdersgroep 2
11:00 u Succes A2 - Geel Zwart 30 A2 S. Zillic
10:00 u VVS 46 B1 - Succes B1 8:45 u
11:00 u Succes B2 - KSV B1 H. Hamstra
12:00 u Nieuwe Niedorp VR2 - Succes DA1 10:45 u
Terreindienst: Marco Dikken & Gerrit Kulsdom


Voetbal Wiron
Woensdag 31 oktober:
18:00 uur Wiron F1 - Kleine Sluis F3

Zaterdag 3 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
10:00 u Wiron E2 - DWOW E3
12:00 u Wiron E1 - HCSC E2
9:00 u Kleine Sluis D2 - Wiron D1 8:00 u
10:30 u Flevo C1 - Wiron C1 9:30 u
14:30 u BOL 4 - Wiron 2 13:15 u
Bestuursdienst: Jeugdcommissie - Kantinedienst: Floddersteam

Zondag 4 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Kaagvogels 1 - Wiron 1 12:30 u J. Wezepoel
14:00 u Wiron 2 - VZV 2 F. van Hoesel
14:00 u Con Zelo 3 - Wiron 3 13:00 u
11:00 u Wiron VR1 - SVW 27 VR1 C. v.d. Made
Bestuursdienst: R. Veldhuis - Kantinedienst: Floddersteam
Donderdag 8 november om 20.30 uur jaarvergadering in de kantine.


Handbal Tonegido
Zaterdag 3 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:00 u Tonegido DC2 - Olympia DC1 Jan
scheidsrechter: Gert
10:45 u Tonegido GC3 - Geel Zwart DC3 Monique
scheidsrechter: Noah
19:00 u V.L.C - Tonegido/Kleine Sluis Meinte heren
scheidsrechters: Radsma/Thomas

zondag 4 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
12:00 u Tonegido DB1 - Hollandia T DB1 Mariska de Kleine
scheidsrechter: Joost
13:00 u Tonegido/Kleine Sluis HS2 - Blinkert HS1
scheidsrechter: Jelle
14:15 u Tonegido DS2 - Olympia DS1 Berna
scheidsrechter: Joost
11:00 u Schagen E1 - Tonegido E1 Marion en Jolanda
12:00 u Zwaluwen K D1 - Tonegido D1 Jolanda en Linda
12:05 u Con Zelo DA2 - Tonegido DA1 Herja en Mariska
12:30 u VOC HB1 - Tonegido HB1 Arjen en Arthur
13:45 u DSO DC7 - Tonegido DC1 Mariska en Wendy
14:30 u Victoria O DS1 - Tonegido DS1 Flip en Arjen


Zaalvoetbal FC Formido
Maandag 29 oktober:
21.10 uur De Brug Zeemacht 4 - Formido 1

Woensdag 31 oktober:
21.35 uur Wieringen Harmonie 5 - Formido 4

Vrijdag 2 november:
18.50 uur De Brug Takelaars 2 - Formido 5
19.10 uur Lyceum A Old Stars 1 - Formido 2


Zaalvoetbal De Harmonie
Woensdag 31 oktober:
20.45 u Wieringen De Harmonie 4 - Onda 3
21.35 u De Harmonie 5 - Formido 4

Vrijdag 2 november:
19.00 u Groeneweghal Van Geelen A1 - De Harmonie A1 vertrek 18.00 u
19.40 u Veerburg Zvv Kleine Sluis 2 - De Harmonie 3 vertrek 19.00 u
19.00 u Wieringen De Harmonie B1 - Zvv Kleine Sluis B1
19.40 u De Harmonie 2 - Telefonia/CMD Care 1
20.30 u De Harmonie 1 - SV Noordkop/Reus Sport 1

Maandag 5 november:
18.50 u Veerburg ZAP 1 - De Harmonie 4 vertrek 18.00 u
(advertentie)
(advertentie)
Slagerij Ottens
Poll:
Mooiste feest op Wieringen is...
De Flora en Visserijdagen
Wieringer Kermis
Dorpsfeest Westerland
Hippo Feesten
Halloween
Koningsdag
Ik blijf thuis
Ander feestje
  
Occasions
Te koop Heinkel Motor, zeer mooi
€ 2.750,-

Te koop VW Up 1.0 bmp move up
€ 14.244,-

Wieringer historie:
13 maart 1926 laatste vaart Postboot - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...