Uitslagen
Uitgegeven op 27-10-2012 om 15:03  |  link  |  bewaar  |  print

Basketbal Break Out ‘88
U12     Wiringherlant - Break Out     79 – 16
U18 VBC Akrides - Break Out 20 – 0 (BO niet gegaan)
Dames D.W.V. - Break Out 38 - 36
Heren Wiringherlant - Break Out 1 59 – 46


Voetbal Wiron
Zaterdag 27 oktober:
Petten F1 - Wiron F1 afgelast
Wiron E2 - Sint Boys E2 0 – 7
Wieringerwaard E1 - Wiron E1 9 – 1
Wieringerwaard D1 - Wiron D1 8 – 1
Wiron C1 - Duinrand S C2 6 – 3
Wiron 2 (ZA) - Jong Holland 5 1 – 5

Zondag 28 oktober:
Wiron 1 - DWB 1 3 – 0
Schagen 4 - Wiron 2 10 – 0
Wiron 3 - JVC 7 11 – 0
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op www.hollandsevelden.nl.


Voetbal Succes
Zaterdag 27 oktober:
Succes F1 - Schagen F2 11 - 3
Succes F4 - Nieuwe Niedorp F3 1 – 5
Succes F5 - JVC F5 0 – 12
Succes E1 - ZAP E1 3 - 5
Succes E3 - Wieringermeer E2 8 - 1
Succes E4 - Geel Zwart 30 E2 8 - 3
Succes D2 - Texel 94 D2 0 – 13
Succes C3 - ZAP C3 4 - 1
FC Den Helder F3 - Succes F2 13 - 1
Berdos E2 - Succes E2 2 - 1
JVC E5 - Succes E5 3 - 4
VIOS-W E5 - Succes E6 15 - 1
Nieuwe Niedorp D1 - Succes D1 5 - 0
Con Zelo C2 - Succes C2 1 - 8

Zondag 28 oktober:
Succes 1 - Watervogels 1 9 – 2
MOC 2 - Succes 3 3 – 9
Petten 2 - Succes 4 4 – 7
Con Zelo 4 - Succes 5 1 – 1
Succes A1 - Hugo Boys A1 8 – 2
Koedijk A2 - Succes A2 5 – 3
Succes B1 - VVW B1 6 – 3
Geel Zwart 30 B1 - Succes B2 2 – 1
Succes VR1 - ZAP VR1 1 – 2


Handbal Tonegido
Tonegido HB1          - Vrone HB2    6 – 18
Tonegido/Kleine Sluis – Blokker 37 – 24


Kampioenschap biljarten libre 4e klasse:
                                                    Moy-
Naam Vereniging/plaats MP enne HS
1 G. Ernens Steeds Beter, Hippolytushoef 14 1,75 15 promotie
2 A. Rademaker Kaper, Den Helder 12 1,94 16 promotie
3 Niels Quant De Liefhebber, Warmenhuizen 7 1,85 11 promotie
4 J. van Os Turnlust, Den Helder 6 1,55 10
5 L. van Kampen b.v. Breezand, Annapaulowna 6 1,51 14
6 J. de Bruin T.O.G. Breezand 4 1,90 15 promotie
7 J. van Kampen b.v. Breezand, Annapaulowna 4 1,34 15
8 E. van Schagen b.v. WM 85, Middenmeer 3 1,42 9


Zwembad De Venne
Prijswinnaars 34e zwemvierdaagse:
Miss zwemvierdaagse: Daphne Pijnacker Mister zwemvierdaagse: Tom de Caluwé
Aanmoedigingsprijs: Teun van Sinderen, Kim van Sinderen en Mariëlle de Caluwé
Verloting badenkaarten
Kinderen: Mandy Bisschop Volwassenen: Astrid Meeldijk
Kopgooien Sjoelstenen spanbord
1 David Oversteeg 1 Miguel Martinez
2 Dirk Lont 2 Michelle Mulder
3 Eva Pol 3 Pieter Steigstra
Poortjes Gooien Rad Draaien
1 Sem de Jonge 1 Maikel Bellis
2 Britt Korderijnk 2 Roos van Hest
3 Nan Lont 3 Bas Folkers
Matloopkampioen: meisjes Michelle Mulder jongens Lars Helder
Spijkerbroekhangen: meisjes Kim van Sinderen jongens David Oversteeg
Playbackshow
1 Amber van Wieringen
2 Tess de Jonge
3 Chemene Braad en Demi Stoelers
Kleurplaat
t/m 7 jaar 8 en 9 jaar 10 jaar en ouder
1 Marwin Martinez Yorieke Halfweeg Lars Helder
2 Shannon IJzer Yara v/d Kreke Cassandra Dissel
3 Amber van Wieringen Sabine Dissel Mandy Bisschop
(advertentie)
Sportcentrum Hippogym: voor wie fit wilt blijven!~
(advertentie)
Occasions
Toyota Corolla Verso 1.8 VVTi Linea Sol
€ 4.995,-

Fiat 500 C 0.9 TwinAir 500S Cabrio Private Lease mogelijk
€ 10.450,-

Wieringer historie:
Haven Den Oever - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...