Programma
Uitgegeven op 22-10-2012 om 00:51  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 27 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
10:00 u Petten F1 - Wiron F1 9:00 u
10:00 u Wiron E2 - Sint Boys E2
11:00 u Wieringerwaard E1 - Wiron E1 10:00 u
11:00 u Wieringerwaard D1 - Wiron D1 10:00 u
14:00 u Wiron C1 - Duinrand S C2
12:00 u Wiron 2 (ZA) - Jong Holland 5
Bestuursdienst: Jeugdcommissie – Kantinedienst: De Kroaien

Zondag 28 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:00 u Wiron 1 - DWB 1
11:00 u Schagen 4 - Wiron 2 10:00 u
11:00 u Wiron 3 - JVC 7
Bestuursdienst: F. v.d. Made – Kantinedienst: De Kroaien
Donderdag 8 november om 20.30 uur jaarvergadering in de kantine.


Voetbal Succes
Zaterdag 27 oktober:
Aanvang Wedstrijd Scheidsrechter
9:30 u Succes F1 - Schagen F2 Bobby-Ray Bruynzeel
9:30 u Succes F4 - Nieuwe Niedorp F3 Daan Gerssen
9:30 u Succes F5 - JVC F5 Nick Dijkstra
11:30 u Succes E1 - ZAP E1 Lars Verfaille
11:30 u Succes E3 - Wieringermeer E2 Tim Cornelissen
11:30 u Succes E4 - Geel Zwart 30 E2 Nick Kaan
11:30 u Succes D2 - Texel 94 D2 Maarten de Kort
13:30 u Succes D3 - Wieringerwaard D2 Klaas Dekker
13:30 u Succes C1 - Sint Boys C1 Peter Singelenberg
13:30 u Succes C3 - ZAP C3 Ernst Jan Schouten
Aanvang Wedstrijd Vertrek
11:15 u VIOS-W E5 - Succes E6 10:00 u
14:30 u Con Zelo C2 - Succes C2 13:15 u
10:30 u Berdos E2 - Succes E2 9:00 u
9:00 u JVC E5 - Succes E5 8:00 u
10:00 u Nieuwe Niedorp D1 - Succes D1 9:00 u
10:00 u FC Den Helder F3 - Succes F2 9:00 u
Terreindienst: Ton Cornelissen & Patrick Mulder

Zondag 28 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - Watervogels 1
11:00 u MOC 2 - Succes 3
11:00 u Petten 2 - Succes 4 9:45 u
11:00 u Con Zelo 4 - Succes 5 9:45 u
11:00 u Succes A1 - Hugo Boys A1 P. Singelenberg
9:30 u Koedijk A2 - Succes A2 8:15 u
11:00 u Succes B1 - VVW B1 H. Hamstra
10:15 u Geel Zwart 30 B1 - Succes B2 9:15 u
14:00 u Succes DA1 - ZAP VR1 S. Zillic
Terreindienst: Stephan de Vries & Paul Visser

Donderdag 1 november:
Aanvang Wedstrijd Scheidsrechter
19:00 u Succes E5 - Callantsoog E1 Tim Cornelissen


Handbal Tonegido
Zaterdag 27 oktober
Aanvang Wedstrijd Coach
18:30 u Tonegido Heren jeugd B1 - Vrone HB2 Arjen en Arthur
19:45 u Tonegido/Kleine Sluis - Blokker Meinte heren
Scheidsrechters: Kager / Tuinman


Zaalvoetbal FC Formido
Woensdag 24 oktober:
20.45 u Wieringen Formido DA 1 - FC Breezand DA 1

Vrijdag 26 oktober:
19.10 u Lyceum SAZ A Onda 3 - Formido 4
20.00 u HZV’11 3 - Formido 5
19.10 u Lyceum SAZ B FC Pellor/d’Oude Port 3 - Formido 2
20.30 u Wieringen Formido 1 - Onda 1
21.20 u Formido 3 - FC De Ark/van Oosten 2


Zaalvoetbal De Harmonie
Woensdag 24 oktober:
21.10 u Lyceum SAZ Telefonia/CMD Care 1 - De Harmonie 1 vertrek 20.15 u
21.35 u Wieringen De Harmonie 3 - De Rode Hanen 1

Vrijdag 26 oktober:
18.50 u Wieringen De Harmonie 5 - MSV Zeemacht 7
19.40 u De Harmonie 4 - HCSC 3
(advertentie)
Koop uw mooiste plaatjes op Fotohenkjan.nl!
(advertentie)
Occasions
Toyota Corolla Verso 1.8 VVTi Linea Sol
€ 4.995,-

Hyundai I10 1.1 5drs
€ 3.745,-

Wieringer historie:
Vlootschouw - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...