Uitslagen
Uitgegeven op 19-05-2012 om 17:37  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 19 mei:
Wiron E1 - FC Den Helder E3 4 0

Zondag 20 mei:
Vesdo A1 - Wiron A1 6 - 0


Voetbal Succes
Succes 1      - Graftdijk 1   2  5
N. Niedorp A2 - Succes A2 4 - 5


Handbal Tonegido
Niedorp R1     - Tonegido R1         8  17
Petten C1 - Tonegido C2 7 - 6
BKC 2 - BKC/Tonegido 4 onbekend
BKC/Tonegido 1 - t Fortuin/VVW 1 onbekend
Tonegido A1 - Vrone A1 7 - 8
Tonegido 2 - HVS 1 4 12
Tonegido 1 - Hollandia T 1 5 18
Tonegido B1 - JHC B3 9 - 8


Postduivenvereniging Wieringer Expresse
Vlucht vanaf Soissons in Frankrijk:
Alexander de Groote & Zn. 1,2,3,7,1024,38,39,40,43,47,53,62
Simon Boersen 4,8,9,15,20,21,56
Henk Werkhoven 5,6,11,12,17,25,32,51
Dick Letter 13,14,16,18,19,30,33,34,35,48,49,50,52,57
Sjouke Jorna 22,23,29,31,54,55,58,60,64,66,67
Jaap Engel 26,36,37,42,45,46,61,65
Nandor Hartog 27,28
Henk Tigchelaar 41,59
Jaap Jorna 44,63


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag  15 mei          Score over  Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1832 144
2 Geert Snakenborg 1657 130
3 Bert Mennen 1537 127
4 Hieke Koning 1403 120
5 Marina Hille 1395 120
6 Oktje Staats 1393 122
7 Janny Mennen 1379 120
8 Ineke Wagenmaker 1325 110
9 Alex.v.Vierbergen 1303 107
10 Joke Visser 1274 111
11 Ingrid Konings 1262 113
12 Ans Bugel 1192 108
13 Jan v.t. Riet 1158 102
Dinsdag 22 mei is de laatste sjoelmiddag voor de zomervakantie.
Het nieuwe seizoen begint op dinsdag 4 september.


Zaalvoetbal De Harmonie en FC Formido
Eindstand hoofdklasse heren
1 Old Stars '77 1 17 45 6 Old Stars'77 2 18 25
2 Formido Wieringen 1 18 37 7 MSV Zeemacht 4 18 - 23
3 De Harmonie 1 17 31 8 FC De Ark 1 18 - 13
4 Telefonia/CMD Care 1 18 29 9 FC De Ark 2 18 - 9
5 SV Noordkop 1 18 28 10 BKC 1 18 - 6
11 Zvv United 1 uit de competitie
(advertentie)
Actueel...
22-01-2018 Bezorging Koetelkrant aftrap Carnaval Meerkoetelaars
22-01-2018 Werkplaats Keppel Bouw deels uitgebrand op industrieterrein De Wieken Hippolytushoef
22-01-2018 Sterrenkunde: een kennismaking
22-01-2018 PvdA in actie voor Tocardo Den Oever
22-01-2018 Collectanten gezocht
22-01-2018 Baggerwerkzaamheden Natuurzwembad 't Petje
22-01-2018 Saartje: een gezellige lieverd
22-01-2018 Peter Theunissen kampioen biljartvereniging RKBC
22-01-2018 Langharige hippies in militaire dienst
22-01-2018 Senioren Hollands Kroon deelt cheques uit
22-01-2018 Programma
21-01-2018 Tonegido, karakter, ervaring, twee punten
21-01-2018 Benefiet Tea bij Trien van de Gest voor Dolle Bonte Molen
21-01-2018 Cantatekoor op weg naar concert
21-01-2018 VOC een maatje te groot voor VZV
21-01-2018 Ontmoetingsdiners
21-01-2018 Salao en Zvv Succes delen de punten
21-01-2018 100 jaar Zuiderzeewet (3)
20-01-2018 Vandaag in alle kranten, het strand kalft af, maar Wieringen groeit!
20-01-2018 Edwin Wittink hoofdtrainer van v.v. Arum (Friesland)
20-01-2018 100 woorden
20-01-2018 Uitslagen
20-01-2018 Wij gaan naar Miniatur Wunderland met Hippo Reizen en Wieringernieuws
19-01-2018 Foto van het weekend, toen en nu
19-01-2018 Luyt voorlopig niet akkoord met aanbod compensatie gemeente Hollands Kroon
19-01-2018 Topschaatser Schenk kreeg een rijksdaalder zakgeld per dag
19-01-2018 LADA thema-avond Raadsprogramma
19-01-2018 Op hoop van zegen
19-01-2018 Boom Stroe geruimd, schade vrijdag goed te zien
19-01-2018 Raadsvergadering Hollands Kroon
(advertentie)
Occasions
Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Subaru Trezia 1.3 VVTi Comfort
€ 15.445,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Wilhelm de motorrijder - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...