Uitslagen
Uitgegeven op 19-05-2012 om 17:37  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 19 mei:
Wiron E1 - FC Den Helder E3 4 0

Zondag 20 mei:
Vesdo A1 - Wiron A1 6 - 0


Voetbal Succes
Succes 1      - Graftdijk 1   2  5
N. Niedorp A2 - Succes A2 4 - 5


Handbal Tonegido
Niedorp R1     - Tonegido R1         8  17
Petten C1 - Tonegido C2 7 - 6
BKC 2 - BKC/Tonegido 4 onbekend
BKC/Tonegido 1 - t Fortuin/VVW 1 onbekend
Tonegido A1 - Vrone A1 7 - 8
Tonegido 2 - HVS 1 4 12
Tonegido 1 - Hollandia T 1 5 18
Tonegido B1 - JHC B3 9 - 8


Postduivenvereniging Wieringer Expresse
Vlucht vanaf Soissons in Frankrijk:
Alexander de Groote & Zn. 1,2,3,7,1024,38,39,40,43,47,53,62
Simon Boersen 4,8,9,15,20,21,56
Henk Werkhoven 5,6,11,12,17,25,32,51
Dick Letter 13,14,16,18,19,30,33,34,35,48,49,50,52,57
Sjouke Jorna 22,23,29,31,54,55,58,60,64,66,67
Jaap Engel 26,36,37,42,45,46,61,65
Nandor Hartog 27,28
Henk Tigchelaar 41,59
Jaap Jorna 44,63


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag  15 mei          Score over  Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1832 144
2 Geert Snakenborg 1657 130
3 Bert Mennen 1537 127
4 Hieke Koning 1403 120
5 Marina Hille 1395 120
6 Oktje Staats 1393 122
7 Janny Mennen 1379 120
8 Ineke Wagenmaker 1325 110
9 Alex.v.Vierbergen 1303 107
10 Joke Visser 1274 111
11 Ingrid Konings 1262 113
12 Ans Bugel 1192 108
13 Jan v.t. Riet 1158 102
Dinsdag 22 mei is de laatste sjoelmiddag voor de zomervakantie.
Het nieuwe seizoen begint op dinsdag 4 september.


Zaalvoetbal De Harmonie en FC Formido
Eindstand hoofdklasse heren
1 Old Stars '77 1 17 45 6 Old Stars'77 2 18 25
2 Formido Wieringen 1 18 37 7 MSV Zeemacht 4 18 - 23
3 De Harmonie 1 17 31 8 FC De Ark 1 18 - 13
4 Telefonia/CMD Care 1 18 29 9 FC De Ark 2 18 - 9
5 SV Noordkop 1 18 28 10 BKC 1 18 - 6
11 Zvv United 1 uit de competitie
(advertentie)
(advertentie)
Reparatiebedrijf Weijers - Beeld en geluid
Poll:
Duizenden zonnepanelen langs de A7 bij de Zuiderhaven,
Ja
Nee
  
Occasions
Subaru Trezia 1.3 VVTi Comfort
€ 15.445,-

Lexus CT 200H Hybrid business Style Leder
€ 17.990,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Cees Overtoom - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...