Uitslagen
Uitgegeven op 19-05-2012 om 17:37  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 19 mei:
Wiron E1 - FC Den Helder E3 4 – 0

Zondag 20 mei:
Vesdo A1 - Wiron A1 6 - 0


Voetbal Succes
Succes 1      - Graftdijk 1   2 – 5
N. Niedorp A2 - Succes A2 4 - 5


Handbal Tonegido
Niedorp R1     - Tonegido R1         8 – 17
Petten C1 - Tonegido C2 7 - 6
BKC 2 - BKC/Tonegido 4 onbekend
BKC/Tonegido 1 - ‘t Fortuin/VVW 1 onbekend
Tonegido A1 - Vrone A1 7 - 8
Tonegido 2 - HVS 1 4 – 12
Tonegido 1 - Hollandia T 1 5 – 18
Tonegido B1 - JHC B3 9 - 8


Postduivenvereniging Wieringer Expresse
Vlucht vanaf Soissons in Frankrijk:
Alexander de Groote & Zn. 1,2,3,7,1024,38,39,40,43,47,53,62
Simon Boersen 4,8,9,15,20,21,56
Henk Werkhoven 5,6,11,12,17,25,32,51
Dick Letter 13,14,16,18,19,30,33,34,35,48,49,50,52,57
Sjouke Jorna 22,23,29,31,54,55,58,60,64,66,67
Jaap Engel 26,36,37,42,45,46,61,65
Nandor Hartog 27,28
Henk Tigchelaar 41,59
Jaap Jorna 44,63


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag  15 mei          Score over  Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1832 144
2 Geert Snakenborg 1657 130
3 Bert Mennen 1537 127
4 Hieke Koning 1403 120
5 Marina Hille 1395 120
6 Oktje Staats 1393 122
7 Janny Mennen 1379 120
8 Ineke Wagenmaker 1325 110
9 Alex.v.Vierbergen 1303 107
10 Joke Visser 1274 111
11 Ingrid Konings 1262 113
12 Ans Bugel 1192 108
13 Jan v.t. Riet 1158 102
Dinsdag 22 mei is de laatste sjoelmiddag voor de zomervakantie.
Het nieuwe seizoen begint op dinsdag 4 september.


Zaalvoetbal De Harmonie en FC Formido
Eindstand hoofdklasse heren
1 Old Stars '77 1 17 – 45 6 Old Stars'77 2 18 – 25
2 Formido Wieringen 1 18 – 37 7 MSV Zeemacht 4 18 - 23
3 De Harmonie 1 17 – 31 8 FC De Ark 1 18 - 13
4 Telefonia/CMD Care 1 18 – 29 9 FC De Ark 2 18 - 9
5 SV Noordkop 1 18 – 28 10 BKC 1 18 - 6
11 Zvv United 1 uit de competitie
(advertentie)
Actueel...
28-05-2017 Het vrachtautotrekken was een pracht en beregezellig!
28-05-2017 Break Out '88 heeft seizoen feestelijk afgesloten
28-05-2017 Lange files naar de stranden, Petje relatief rustig
28-05-2017 Breedbandinternet buitengebied stap dichterbij
28-05-2017 Op stap in Hollands Kroon
28-05-2017 Exposities en musea
27-05-2017 Blije gezichten bij vrachtautotrekken voor de jeugd, zondag mogen de grote jongens en meiden
27-05-2017 Thalia zoekt mannen voor "The Wiz"
27-05-2017 Galerij der kampioenen
27-05-2017 Traumahelicopter landde in Westerland
27-05-2017 Vrouwen bloot, handel dood....
27-05-2017 Veteranen vierden 10-jarig jubileum
27-05-2017 Wieringen vanuit een ander perspectief met Theo
27-05-2017 Snelheidscontrole
26-05-2017 Foto van het weekend
26-05-2017 Nederlands Stoommachinemuseum Medemblik is komend Pinksterweekend vol onder stoom
26-05-2017 Zondag vrachtautotrekken in de Hoofdstraat, café De Kasteleen zorgt voor verkoeling
26-05-2017 Raadsvergadering Hollands Kroon
26-05-2017 Open podium trekt vooral jonge zangeresjes
26-05-2017 Rondje om
26-05-2017 Motorcoureur Michael van der Mark naar GAMMA Racing Day
26-05-2017 Super snelle postduiven vanuit FRANKRIJK
26-05-2017 Nikki Wilsterman wint met Dalfsen de nationale beker
26-05-2017 Warme Hippofeesten van start moet oude motoren
25-05-2017 Nieuwsbulletin Sportcentrum Wieringen
25-05-2017 Aanbiedingen van onze adverteerders in Hollands Kroon
25-05-2017 Aanbiedingen en nieuws van onze adverteerders
25-05-2017 RL-Wheels open op Hemelvaartsdag en niet parkeren op het Kerkplein
24-05-2017 Nieuws van de ZeeVerse Vismarkt
24-05-2017 Onderhoud asfaltwegen
(advertentie)
Occasions
Toyota Aygo 1.0 VVTi 3drs Airco
€ 3.850,-

Ford Focus 1.4 Wagon
€ 2.250,-

Wieringer historie:
Wierschuur en nubo op Zandburen - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...