ProgrammaUitgegeven op 30-04-2012 om 00:15 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 5 mei:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
10:00 u Kreileroord F1G - Wiron F1 9:20 u
12:00 u Wiron E2 - Duinrand S E3
12:00 u Wiron E1 - Succes E3
9:00 u SRC D4 - Wiron D1 8:00 u
14:00 u Wiron MB1 - MOC MB1
14:00 u Wiron 2 (ZA) - Zwaluwen 30 HCSV 7
Kantinedienst: Flodders team – Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 6 mei:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Sint Boys 1 - Wiron 1 12:30 u A.H.J. Stevens
14:00 u Wiron 2 - JVC 3
13:00 u Watervogels 2 - Wiron 3 12:00 u
12:00 u Wiron A1 - Schagen A2 R. Lont
11:00 u Wiron DA1 - Winkel DA2 F. van Hoesel
Kantinedienst: Flodders team – Bestuursdienst: F. van der Made
Maandag 7 mei:
19:00 u FC Den Helder E3 - Wiron E1 vertrek 18:00 u
Voetbal SuccesZaterdag 5 mei:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
13:30 u Succes C1 - Texel 94 C1 Cor v.d. Made
13:30 u Succes C2 - Dirkshorn C1 Peter Singelenberg
14:30 u DWOW D1 - Succes D1 13:30 u
13:30 u Succes D2 - Nieuwe Niedorp D2 Corneel Koorn
9:00 u JVC D5 - Succes D3 8:00 u
11:30 u Succes E1 - JVC E2 Maarten de Kort
9:00 u HCSC E5 - Succes E2 8:00 u
12:00 u Wiron E1 - Succes E3 11:15 u
11:30 u Succes E4 - Wieringermeer E3 Klaas Dekker
11:30 u Succes E5 - FC Den Helder E10 Koen Vink
11:30 u Succes E6 - JVC E7 Tim Cornelissen
9:00 u De Foresters F2 - Succes F1 7:45 u
9:30 u Succes F2 - Wieringermeer F1 Lars Verfaille
9:30 u Succes F3 - JVC F3 Wim Smit
11:15 u Sint Boys F1 - Succes F4 10:00 u
9:30 u Succes F5 - FC Den Helder F9 Nick Kaan
9:30 u Succes F6 - JVC F7 Rob Klein
10:00 u JVC F9 - Succes F7 9:00 u
Terreindienst: Antoon Vrolijk /Leo Wigbout
Doelen: F-Leiders neerzetten en E-leiders weghalen
Zondag 6 mei:
Aanvang Wedstrijd Scheidsrechter
14.00 u Dirkshorn 1 - Succes 1 G. Marees
11.00 u Succes 2 - VIOS W. 2 S. Zilic
Succes 3 = vrij
Succes 4 = vrij
11.00 u Succes 5 - VZV 5 H. Hamstra
14.00 u Succes Da1 - Graftdijk Da1
Succes A = vrij
11.00 u Succes A2 - Vesdo A1 S. De Vries
14.00 u Succes B1 - DESS B1 P.Singelenberg
Dinsdag 8 mei:
19.30 u Koedijk A2 - Succes A1 vertrek 18.00 u
Zaalvoetbal De HarmonieWoensdag 2 mei:
20:30 uur Sporthal Wieringen De Harmonie DA1 - Sierduiven DA1
Hengelsportvereniging Wieringen - Hollands KroonAvondwedstrijden:
Dinsdag 1 mei 2e wedstrijd Verzamelen 18.45 u Oude Veer
Dinsdag 8 mei 3e wedstrijd Verzamelen 18.45 u Van Ewijcksvaart
Dinsdag 15 mei 4e wedstrijd Verzamelen 18.45 u Oude Veer
Dinsdag 22 mei 5e wedstrijd Verzamelen 18.45 u Van Ewijcksvaart
Witviswedstrijden:
Zondag 6 mei 2e competitiewedstrijd Verzamelen 8.00 u Oude Veer
Zondag 20 mei 3e competitiewedstrijd Verzamelen 8.00 u Van Ewijcksvaart
Avond Bootwedstrijd:
Vrijdag 18 mei 1e boot/Avondwedstrijd Verzamelen 18.30 u Havenkade Den Oever
Meer informatie