ProgrammaUitgegeven op 13-02-2012 om 00:21 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 18 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
12:00 u: Wiron D1 - Winkel D1
12:30 u: Castricum 9 - Wiron 2 (ZA) 11:00 u
Kantinedienst: Ploeg Basalt – Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 19 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
12:00 u: Vesdo A1 - Wiron A1 11:00 u Groep 2 rijden
Voetbal SuccesZaterdag 18 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
13:30 u: Succes D1 - DTS D1 Ernst – Jan Schouten
13:30 u: Succes D2 - Sint Boys D1 Corneel Koorn
10:15 u: Wieringermeer F3 - Succes F4 9:15 u
Terreindienst: Ben vd Esschert /Dirk Jan Metselaar
Zondag 18 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
11.30 u: Kaagvogels A1 - Succes A2 10.15 u Groep 1 rijden
Basketbal Break Out ‘88Donderdag 16 februari:
21.15 u: Heren Anoeta - Break Out 2 Apollohal Amsterdam
Vrijdag 17 februari:
20.00 u: Dames DWV - Break Out De Weeren Amsterdam
Zaterdag 18 februari:
17.00 u: U12 JBC/ Noorderhaven – Break Out Sport aan Zee Julianadorp
19.30 u: Heren Volendam - Break Out 1 De Seinpaal Volendam
Zondag 19 februari :
15.00 u: U14 Rebound - Break Out Groeneweg Schagen
Handbal TonegidoZaterdag 18 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:00 u: Dames C-Jeugd Tonegido C2 - Geel Zwart C2 Jan / Michel
Scheidsrechter: Marieke
10:45 u: Dames C-Jeugd Tonegido C1 - BKC C2 Wendy / Mariska
Scheidsrechter: Chantal
11:30 u: D-Jeugd Tonegido D1 - Zwaluwen K D1 Monique
Scheidsrechter: Noah
Zondag 19 februari:
13:00 u: Dames Senioren Tonegido 1 - Tornado 1 Bertus
Scheidsrechter: P. Groot
14:15 u: Heren B-Jeugd Tonegido B1 - Berdos B1 Wim / Arjen
Scheidsrechter: Gert
11:30 u: Heren BKC/Tonegido - Dynamo 1 Piet
in Hippolytushoef
13:15 u: Dames Senioren Lacom'91 4 - Tonegido 2 Berna
14:15 u: Dames A-Jeugd Geel Zwart A2 - Tonegido A1 Herja
Donderdag 23 februari:
19:00 u: Dames Recreanten DES R1 - Tonegido R1 Diana
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 13 februari:
18.50 u: Veerburg BKC DA1 - De Harmonie DA1 vertrek 18.15 u
Woensdag 15 februari:
20.20 u: KIM Sierduiven 1 - De Harmonie 3 vertrek 19.30 u
20.30 u: Wieringen Formido 4 - De Harmonie 5
21.20 u: De Harmonie 2 - SV Noordkop/Reus Sport 3
Vrijdag 17 februari:
18.50 u: Wieringen De Harmonie C1 - BKC C1
19.30 u: De Harmonie B1 - FC de Ruif B1
21.00 u: De Harmonie 1 - De Ark/Jan Groot Keukenimport 1
Zaalvoetbal FC FormidoWoensdag 15 februari:
20.40 uur: Sportlaan Dupont 2 - Formido 3
21.10 uur: Lyceum B HCSC 2 - Formido 2
20.30 uur: Wieringen Formido 4 – De Harmonie 5
Vrijdag 17 februari:
20.10 uur: Wieringen Formido 1 - United 1
21.50 uur: Formido 5 - Dupont 3