Uitslagen
Uitgegeven op 12-02-2012 om 12:16  |  link  |  bewaar  |  print

Zwemclub Normerven
Boeierwedstrijd 12 februari in Zwembad De Venne
Onderdeel Naam 50 m. 100 m. 200 m. 400 m.
4x50 WISSEL 3 Normerven 0.50.19 2.51.55 CR
50 VLINDER 5 Bart Wierdsma 0.33.83
50 VLINDER 10 Job Volkers 0.39.86*
50 VLINDER Merel Ottens 1.07.42 VC
100 RUG 7 Merel Ottens 2.05.70
100 SCHOOL 2 Bart Wierdsma 0.37.92 1.21.08
100 SCHOOL 13 Job Volkers 0.46.54* 1.42.20*
100 WISSEL 3 Ronne Wierdsma 1.17.05
100 WISSEL 10 Mariska Boonstoppel 1.29.47*
100 WISSEL 17 Jamie Hoogesteger 1.43.79*
200 RUG 2 Ronne Wierdsma 0.38.20 1.20.41 2.48.76
200 RUG 12 Mariska Boonstoppel 0.47.36 1.42.71 3.34.79 CR
200 VRIJ 2 Ronne Wierdsma 0.34.52 1.13.25 2.31.05
200 VRIJ 17 Mariska Boonstoppel 0.42.40 1.30.75 3.11.49 CR
200 VRIJ 21 Jamie Hoogesteger 0.46.30 1.40.27* 3.32.18*
400 VRIJ 5 Bart Wierdsma 1.10.61 2.30.92 5.17.01
400 VRIJ 11 Job Volkers 1.26.26 3.09.89 6.40.02* CR
CR = Clubrecord - VC = Armen niet over het water naar voren gebracht.

Persoonlijke Records
200 VRIJ Jamie Hoogesteger 3.32.18
400 VRIJ Job Volkers 6.40.02
100 SCHOOL Job Volkers 1.42.20
50 VLINDER Job Volkers 0.39.86
100 VRIJ Jamie Hoogesteger 1.40.27
100 WISSEL Jamie Hoogesteger 1.43.79
50 SCHOOL Job Volkers 0.46.54
100 WISSEL Mariska Boonstoppel 1.29.47

Clubrecords
400 VRIJ Job Volkers 6.40.02
400 VRIJ Job Volkers 6.40.02
200 VRIJ Mariska Boonstoppel 3.11.49
4x50 WISSEL Dames 2.51.55
200 RUG Mariska Boonstoppel 3.34.79


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 14 februari:   Score over  Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1821 144
2 Janny Mennen 1554 126
3 Ineke Wagemaker 1489 124
4 Bert Mennen 1452 124
5 Oktje Staats 1428 118
6 Hieke Koning 1384 107
7 Ingrid Konings 1347 105
8 Joke Visser 1288 110
9 Jan van ´t Riet 1027 89


35e Groet Uit Schoorl Run
Uitslagen Wieringers:

Halve Marathon: 10 kilometer:
Arno van den Berg 1.44.07 Jasper Willem Weel 47.23
Hans Folkers 1.55.46 Johan Meijer 49.23
Jan Klein 2.19.57 Ben Visser 59.29


Handbal Tonegido
Tonegido R1   - Zwaluwen K R1        11 -  3
Tonegido C3 - Geel Zwart C3 4 - 7
Tonegido E1 - Vrone E1 3 - 7
Schagen D2 - Tonegido D1 7 – 14
VOC B1 - Tonegido B1 21 - 6
V.L.C - Tonegido/BKC heren 32 – 31
Tonegido A1 - Vrone A1 15 – 18
ZAP C4 - Tonegido C2 19 – 12
DSO D3 - Tonegido D2 11 - 1
Vrone B3 - Tonegido B1 12 - 7
DSO C2 - Tonegido C1 2 – 15
Con Zelo 1 - Tonegido dames 1 32 – 17
DSO 2 - Tonegido dames 2 10 – 17
Westfriezen 1 - BKC/Tonegido heren 25 – 23


Basketbal Break Out ‘88
U12     Break Out   - BC/Noorderhaven   29 -  50
U14 Break Out - BV Noordkop 14 - 120
U18 Aalsmeer - Break Out 31 - 24 (onder protest)
Heren Break Out 1 - BC Apollo 92 - 35
Break Out 2 - BV Early Bird 55 - 64


Zaalvoetbal
Poulestand van Hoofdklasse Heren:
1. Old Stars'77/Houtkooper Isolatie Techniek 1 13 27
2. Formido Wieringen 1 14 30
3. SV Noordkop/Reus Sport 1 14 25
4. Telefonia/CMD Care 1 9 23 *)
5. De Harmonie 1 13 22
6. Old Stars'77/Beekman Glas 2 14 22
7. FC De Ark/Jan Groot Keukenimport 1 13 13
8. MSV Zeemacht 4 11 12
9. BKC 1 14 8
10. FC De Ark/Van Oosten Tegelzetter 2 14 5
11. Zvv United 1 11 0

*) Tijdelijk uit competitie i.v.m. strafzaak - Stand bijgewerkt tot 7 Februari


Schaatswedstrijden Succes jeugd
Categorie F7 tot en met F4
1. Myka Bogert 34,48 sec
2. Jordy Bischop 34,62 sec
3. Nick Kort 35,47 sec
Premie snelste run: Jordy Bischop - 18,80 sec

Categorie F1 tot en met F3
1. Lucas van Veen 31,26 sec
2. Harm Helder 31,88 sec
3. Quinten Leever 34,06 sec
Premie snelste run: Lucas van Veen - 17,81 sec

Categorie E6 tot en met E4
1. Dave Schouwenaar 30.18 sec
2. Job Kwakman 33,34 sec
3. Dylan Engel 33,44 sec
Premie snelste run: Dave Schouwenaar - 17,19 sec

Categorie E1 tot en met E3
1. Sander Hoes 27,60 sec
2. Lars Riemersma 28,53 sec
3. Jornt Jonkman 28,72 sec
Premie snelste run: Sander Hoes - 15,57 sec

D-categorie
1. Tom Sijm 26,70 sec
2. Reijer Rotgans 27,51 sec
3. Jordy Bregman 27,54 sec
Premie snelste run: Tom Sijm - 15,25 sec

C-categorie
1. Vincent Pronk 24,76 sec
2. Tom Koobs 27,26 sec
3. Koen Helder 27,57 sec
Premie snelste run: Vincent Pronk - 14,09 sec

A-categorie
1. Thijs Helder 23,30 sec
2. Joost Dick 25,17 sec
3. Ted Jorna 25,77 sec
Premie snelste run: Thijs Helder - 12,98 sec
(advertentie)
(advertentie)
Bocado mediterrane delicatessen
Occasions
Toyota Yaris 1.3 VVTi S-line 5drs
€ 4.445,-

Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Zuiderzeewerken nabij De Haukes - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...