ProgrammaUitgegeven op 30-01-2012 om 00:30 |
link |
bewaar |
printAlle wedstrijden voor komend weekeinde in het amateurvoetbal zijn afgelast!
Basketbal Break Out ‘88Vrijdag 3 februari:
20.00 uur Heren D.W.V. - Break Out 2 De Weeren Amsterdam Noord
Zaterdag 4 februari:
15.00 uur U12 BV Den Helder - Break Out Sportlaan Den Helder
17.15 uur U14 BV Noordkop - Break Out De Slenk Den Helder
18.00 uur Heren BC Apollo - Break Out 1 Apollohal Amsterdam
19.00 uur Dames AMVJ Amsterdam - Break Out Ookmeer Amsterdam
Handbal TonegidoZaterdag 4 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:45 u: D-Jeugd Hugo Girls D1 - Tonegido D1 Monique
21.00 u: Heren BKC/Tonegido - Lacom '91 2 Piet
Zondag 5 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
11:00 u: Dames Senioren Tonegido 2 - Geel Zwart 3 Berna
Scheidsrechter: Vincent
12:15 u: D-Jeugd Tonegido D2 - BKC D2 Jolanda / Linda
Scheidsrechter: Noah
13:00 u: Dames Senioren Tonegido 1 - VZV 3 Bertus
Scheidsrechter: M. Vriend
14:15 u: Dames C-Jeugd Tonegido C1 - Schagen C1 Wendy / Mariska
15:00 u: Dames C-Jeugd Tonegido C2 - Zwaluwen K C1 Jan / Michel
Scheidsrechter: Marieke
10:30 u: E-Jeugd ZAP E2 - Tonegido E1 Marcel
11:00 u: Dames C-Jeugd KSV C4 - Tonegido C3 Annemarie
11:45 u: Dames A-Jeugd Olympia A1 - Tonegido A1 Herja
14:15 u: Heren (L) Tonegido/BKC - LRC Meinte Anna Paulowna
Dinsdag 7 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
21:30 u: Dames Recreanten Tonegido R1 - Zwaluwen K R1 Diana
Zaalvoetbal FC FormidoWoensdag 1 februari:
18.50 uur Veerburg SVAP 2 - Formido 5
Vrijdag 3 februari:
18.50 uur De Brug Zeemacht 6 - Formido 4
20.25 uur Veerburg BKC 1 - Formido 1
19.40 uur Wieringen Formido 2 - Takelaars 1
20.30 uur Formido 3 - HCSC 3
Maandag 6 februari:
21.40 uur Lyceum A Dupont 1 - Formido 2
Zaalvoetbal De HarmonieWoensdag 1 februari:
21.10 u: Lyceum SAZ B SV Noordkop/Reus Sport 2 - De Harmonie 2 vertrek 20.30 u
19.00 u: Multitreffer Sparta ’67 C2 - De Harmonie C1 vertrek 18.00 u
Vrijdag 3 februari:
19.40 u: De Brug MSV Zeemacht 5 - De Harmonie 4 vertrek 19.00 u
20.10 u: Lyceum SAZ A SV Noordkop/Reus Sport 4 - De Harmonie 5 vertrek 19.30 u
19.50 u: Trefpunt SV Noordkop/Reus Sport 1 - De Harmonie 1 vertrek 19.00 u
19.00 u: Wieringen De Harmonie B1 - Sparta B1
21.20 u: De Harmonie 3 - FC Breezand 1
Maandag 6 februari:
19.15 u: Harenkarspel Sint Boys C1 - De Harmonie C1 vertrek 18.15 u